Okúzlite online svet
perfektným webom

  • Funkčná a atraktívna web stránka, to je naozaj takmer kúzlo. No my ho máme perfektne zvládnuté. Vieme, že je potrebné pridať len tie správne ingrediencie. Sú nimi hlavne príjemná a nevtieravá grafika, čitateľné písmo, prehľadná štruktúra a intuitívne ovládanie. Vďaka takémuto mixu získate stránku, ktorá osloví a zároveň za vás povie všetko potrebné. A o to predsa na webe ide.

  • Magic Media pre vás vytvorí akýkoľvek typ web stránky. Od jednoduchých malých statických stránok (tzv. microsites), cez rozsiahlejšie dynamické prezentácie, až po obsiahle e-shopy či portálové riešenia. S tvorbou webov máme bohaté skúsenosti a vieme, čo máme robiť. Stačí k nám prísť s požiadavkou, že potrebujete byť online.

  • Nerobíme síce zázraky na počkanie a nemožné do troch dní, no statickú microsite od nás môžete mať naozaj už do týždňa. Pri rozsiahlejších projektoch je čas realizácie vždy individuálny, no platí, že ak nám budete pri tomto kúzelníckom čísle dobrým asistentom, vyčarujeme vám skvelú online prezentáciu naozaj rýchlo. 


Ste očarení?

Chcete web stránku od Magic Media?

Je to jednoduché, stačí nás osloviť...