Ako to celé prebieha?

Máme síce v tíme ostrieľané hviezdy z online sveta, no bez prípravy to nepôjde. Čo teda budeme potrebovať, aby sme mohli začať? A ako to bude celé prebiehať?

 • Budeme sa vás veľa pýtať. Našou snahou bude získať od vás čo najrozsiahlejšie podklady, vďaka ktorým budeme môcť neskôr vytvoriť špičkový web. V tejto fáze tiež naplánujeme jednotlivé kroky a dohodneme sa s vami na tom, aké sú vaše predstavy a kedy potrebujete mať projekt hotový.

  Podklady a plán

 • Analýza a návrh riešenia

  Všetkým získaným informáciám sa poriadne pozrieme na zúbok. Urobíme analýzu vstupov a v prípade potreby si od vás vypýtame doplňujúce info. Potom navrhneme štruktúru stránky, vhodný typ CMS a wireframy.

 • Keď nám na naše návrhy poviete áno, pustíme sa do „maľovania“. Tu sa deje to hlavné kúzlo, vďaka ktorému bude vaša stránka jedinečná a pútavá. Naši dizajnéri vytvoria návrh hlavnej stránky aj všetkých dohodnutých podstránok, a tie vám pošleme na schválenie. Tiež zapracujeme vaše prípadné pripomienky.

  Grafický návrh (dizajn)

 • Kódovanie a systém

  Maska je hotová, teraz už „iba“ spustiť to zložité súkolie, ktoré stránku rozhýbe. V tejto fáze projektu grafiku najskôr nakódujeme a potom vytvoríme administračný systém na mieru, alebo stránku nasadíme na už existujúci voľne dostupný redakčný systém.

 • Sme v cieli. Stránku teraz prehodíme na váš hosting a uvedieme ju do online sveta. Od tejto chvíle sa stávate hviezdou internetu, kúzlo je hotové. Nezabudnite otvoriť šampus a poriadne to osláviť!

  SPUSTENIE

Ste očarení?

Chcete web stránku od Magic Media?

Je to jednoduché, stačí nás osloviť...