Logo - firemná identita

Nato aby ste sa stali skutočnou hviezdou na konkurenčnom trhu okolo ktorej sa krútia všetci je potrebné aby ste naozaj zažiarili. Už nikdy nedostanete druhú šancu urobiť prvý dojem. Toto všetko najskôr nedosiahnete provizórnym logom, po domácky vytlačenými vizitkami a obyčajným hlavičkovým papierom, ručné písanými obálkami.

Firemná identita vašej spoločnosti je základný kameň, na ktorom by ste mali stavať všetky vaše ďalšie marketingové aktivity a úsilie pozdvyhnúť vašu značku. Aby sme to spoločne docielili, vytvoríme pre vás vašu novú firemnú identitu od základov.

Či už je to vaše logo, ale aj celý dizajn manuál pre ďalšiu prácu s grafikou, vizitky, obálky, hlavičkový papier, polepy áut alebo predajní, letáky, roll-upy, bannery… skrátka všetko, čo bude vo firemných farbách a má vás reprezentovať navonok.

Toto všetko vás môže priblížiť k prvým dobrým dojmom. Ak už od začiatku investujete do vašej značky, vzbudíte u klientov pocit, že vám na firme aj na nich skutočne záleží. A to je predsa reklama už sama o sebe. Ako výsledok tejto snahy si môžete vydláždiť cestu k ziskovejším vzťahom zo svojimi zákazníkmi.

Ste očarení?

Chcete firemnú identitu od Magic Media?

Je to jednoduché, stačí nás osloviť...